Music

piątek, 24 stycznia 2014

TVD 5x11: Klaus and Caroline Scene

OMG <3333

3 komentarze:

 1. Coś dla fanów Klaroline, Haylijah :) Serdecznie zapraszam!

  A co do odcinka i scen Klaroliny... Do teraz mam głupi uśmiech na twarzy, a jak sobie oglądam po raz X odcinek, śmieje się jak głupia :P doczekała się nieprzyzwoitego seksu z niesamowicie nieprzyzwoitym hybrydą :D Żyć nie umierać!
  http://back-to-the-kingdom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bożee krzyczałam jak to zobaczyłam musiałam oglądnąć tą scene 1000 razy po to by ochłonąć xD Jestem mile zaskoczona że to Care go pierwsza pocałowała. Noi i ten Seks xD Ale naj lepsze było gdy wróciła do pensjonatu i Matt zapytał gdzie była a ta wyciagała liść z włosów [ nie dziwę się po seksie w lesie i to jeszcze z Klausem xD]. A Care szybko zapina bluzę i mówi że się zgubiła w lesie, nie uwierzyła bym na ich miejscu xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku mojej wypowiedzi muszę powiedzieć, że Klaroline posiada na koncie parę naciąganych scen, które mi osobiście się nie podobały. Na przykład cała seria ujęć z czwartego sezonu, kiedy to Klaus będąc uwięziony w domu Gilbertów był odwiedzany przez "Forwoodów". Dlaczego o tym teraz mówię? Gdyż scena Klaroline z ostatniego (jedenastego) odcinka bardzo mi się podobała. Była taka emocjonująca i pełna tego typowego dla tych dwóch postaci napięcia. Bardzo fajne ujęcia i tak dalej. Ale ze smutkiem muszę przyznać, że Plec zrobiła fanom Klaroline i postaci Caroline krzywdę. To miało być swoiste pożegnanie Klausa i Caroline, gdyż jak wiemy Klaus ma swoje nowe życie(i serial) w NO i dla Caroline nie ma tam miejsca. Wiec reżyserzy powinni zamiast sceny sexu wstawić tam coś w stylu mega szczerej rozmowy. Caro mogłaby dać jakieś rozgrzeszenie dla pierwotnego a na końcu parę pocałunków "na pożegnanie". Caroline wyszłaby z twarzą i by nie żałowała tego potem, a Klaus udowodniłby że za bardzo ją szanuje i tego nie zrobi pod wpływem chwili. No ale... Nie mówię, że to co wyemitowali było złe. Między Josephem i Candice jest taka chemia że zdobywają serca większości!

  Zapraszam na swojego bloga, jak łatwo się domyślić o Klaroline :)
  http://torebka-z-krwia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Tumblr Mouse Cursors